? ЗОШ №8 / Екстернат / Контрольні роботи

Краматорська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №8 Краматорської
міської ради Донецької області

Графік проведення підсумкових контрольних робіт (змінено)

Автор матеріалу Машкіна Наталія Олексіївна  •  Оновлено адміністратором 11 квітня 2017

Увага! Згідно графіку ви завантажуєте контрольну роботу, роздруковуєте бланк відповідей, виконуєте та в цей же день надсилаєте відскановану копію (можна сфотографувати) на електронну пошту eksternatzosh8 @gmail.
com. В темі листа вказати Предмет_прізвище_клас. Оригінали робіт передати в школу під час складання ЗНО або здачі ДПА. Початок контрольної роботи о 14.00.

за курс базової загальної освіти (9 клас) 2016-2017 н.р.

Дата Предмет         Члени комісії         
1  18.04.2017  Алгебра  Калініна В.П., голова комісії
 Шаповалова О.М., Гапонова А.В.,  члени комісії
2  19.04.2017  Геометрія  Калініна В.П., голова комісії
 Шаповалова О.М., Гапонова А.В.,  члени комісії
3  20.04.2017  Укр. мова  Чачанідзе Н.Г., голова комісії
 Супрун Н.В.,  Резніченко К. В., члени комісії
4  21.04.2017  Укр. література  Чачанідзе Н.Г., голова комісії
 Супрун Н.В.,  Резніченко К.В., члени комісії
5  22.04.2017  Біологія  Калініна В.П., голова комісії
 Преподобна  Г.В., Сивочуб С.В., члени комісії
6  24.04.2017  Географія  Машкіна Н.О., голова комісії
 Кравченко  С.М., Преподобна Г.В,. члени комісії
7  25.04.2016  Основи здоров'я  Калініна В.П., голова комісії
 Преподобна Г.В., Сивочуб С.В., члени комісії
8  26.04.2017  Англ., нім., фр. мова  Машкіна Н.О., голова комісії
 Деревянко І.О., Франко С.С., члени комісії
9  27.04.2017  Рос. мова  Машкіна Н.О., голова комісії
 Григор’єва  І.О., Ходус О.М., члени комісії
10  28.04.2017  Література  Машкіна Н.О., голова комісії
 Григор’єва  І.О., Ходус О.М., члени комісії
11  29.04.2017  Історія України  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
12  03.05.2017  Всесвітня історія  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
13  04.05.2017  Хімія  Калініна В.П., голова комісії
 Сивочуб С.В., Преподобна Г.В., члени комісії
14  05.05.2017  Правознавство  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
15  11.05.2017  Фізика  Калініна В.П., голова комісії
 Мельникова  Т. В., Шаповалова О.М., члени комісії
16  12.05.2017  Інформатика  Калініна В.П., голова комісії
 Воробйова  Є.О., Грицай С.М., члени комісії
17  15.05.2017  Художня культура  Машкіна Н.О., голова комісії
 Новікова Я.В., Паршина Д.М., члени комісії

 

за курс повної загальної середньої освіти екстернами (11 клас) 2016-2017 н.р.

Дата Предмет         Члени комісії         
1  18.04.2017  Укр. мова  Чачанідзе Н.Г., голова комісії
 Гранкіна О.В..,  Резніченко К. В., члени комісії
2  19.04.2017  Укр. література  Чачанідзе Н.Г., голова комісії
 Гранкіна О.В.,  Резніченко К.В., члени комісії
3  20.04.2017  Рос. мова  Машкіна Н.О., голова комісії
 Григор’єва  І.О., Ходус О.М., члени комісії
4  21.04.2017  Література  Машкіна Н.О., голова комісії
 Григор’єва  І.О., Ходус О.М., члени комісії
5  22.04.2017  Алгебра  Калініна В.П., голова комісії
 Верховецька Л.В., Шаповалова О.М., члени комісії
6  24.04.2017  Геометрія  Калініна В.П., голова комісії
 Верховецька Л.В., Шаповалова О.М.,  члени комісії
7  25.04.2017  Географія  Машкіна Н.О., голова комісії
 Кравченко  С.М., Преподобна Г.В,. члени комісії
8  26.04.2017  Біологія
 Калініна В.П., голова комісії
 Преподобна  Г.В., Сивочуб С.В., члени комісії
9  27.04.2016  Екологія  Калініна В.П., голова комісії
 Преподобна Г.В., Сивочуб С.В., члени комісії
10  28.04.2017  Англ. мова,
нім. мова
 Машкіна Н.О., голова комісії
 Франко С.С., члени комісії
11  03.05.2017  Хімія  Калініна В.П., голова комісії
 Сивочуб С.В., Преподобна Г.В., члени комісії
12  04.05.2017  Історія України  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
13  05.05.2017  Всесвітня історія  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
14  06.05.2017  Правознавство  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
15  10.05.2017  Художня культура  Машкіна Н.О., голова комісії
 Новікова Я.В., Паршина Д.М., члени комісії
16  11.05.2017  Людина і суспільство  Машкіна Н.О., голова комісії
 Антонова А.М., Рибак І.М., члени комісії
17  12.05.2017  Фізика  Калініна В.П., голова комісії
 Мельникова  Т. В., Шаповалова О.М., члени комісії
18  13.05.2017  Астрономія  Калініна В.П., голова комісії
 Мельникова  Т. В., Шаповалова О.М., члени комісії
19  16.05.2017  Інформатика  Калініна В.П., голова комісії
 Воробйова  Є.О., Грицай С.М., члени комісії
20  17.05.2017  Економіка  Калініна В.П., голова комісії
 Кравченко С.М., Воробйова  Є.О., члени комісії


Семестрові контрольні роботи для учнів екстернату

Автор матеріалу Буйнавцева Ольга Володимирівна  •  Розміщено адміністратором 1 жовтня 2016

9 клас

Роботи за І семестр => закачати

за ІІ семестр => закачати

11 клас

Роботи за І семестр 10 клас => закачати

за ІІ семестр 10 клас => закачати

Увага! Роботи за 10 клас здати до кінця грудня 2016 року!

Роботи за І семестр 11 клас => закачати

за ІІ семестр 11 клас => закачати


Увага!
Електронна пошта школи для листування eksternatzosh8@gmail.com.

В темі листа вказувати "Прізвище_екстернат_предмет_клас". Таким ім'ям можна називати і файли відповідей. Кожну роботу по предмету надсилати оремим письмом для подальшої розсилки вчителям.

Розклад дзвінків

1 класів
1 урок
8-00 – 9-35
2 урок
8-50 – 9-25
динамічна година
3 урок
10-20 – 10-55
4 урок
11-10 – 11-45
2-11 класів
1 модуль
8-00 – 8-30 - 5'
8-35 – 9-05 - 5'
9-10 – 9-40 - 20'
2 модуль
10-00 – 10-30 - 10'
10-40 – 11-10 - 5'
11-15 – 11-45 - 20'
3 модуль
12-05 – 12-35 - 5'
12-40 – 13-10 - 5'
13-15 – 13-45 - 10'
7 урок
13-55 – 14-40

Дистанційне навчання

Платформа дистанційної освіти E-school для забезпечення рівного доступу учнів з непідконтрольних територій і дітей з особливими потребами до якісної основної або додаткової освіти на дистанційній основі та можливості отримання відповідного документу про освіту державного зразка

Контакти

84331 
Донецька область 
м.Краматорськ 
вул.Двірцева, б.57а 

тел. (06264) 7-25-28 - приймальня 
           7-42-83 - заступники директора 

e-mail: sch_8@ukr.net

для учнів, які навчаються дистанційно
e-mail: distsch8@gmail.com

для учнів, які навчаються екстерном
e-mail: eksternatzosh8@gmail.com

сайт: www.kramsch8.ho.ua