• ВІТАЄМО

  Розміщено адміністратором 20 жовтня 2017

  За ініціативи та фінансової підтримки Краматорської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у Центрі позашкільної роботи відбувся фінал історичного брейн-рингу "Що? Де? Коли? Хто?", присвячений Дню Захисника України. Щиро вітаємо команду нашої школи, яка посіла почесне третє місце!

 • 13 жовтня у ЗОШ № 8 відкрито меморіальну дошку на честь загиблого бійця ОУН Андрія Сірченка

  Розміщено адміністратором 20 жовтня 2017

  Ти знаєш, краще вільним линуть в небо,
  Аніж рабом навколішки стояти.
  Ти знаєш,краще в землю в сорок років,
  Аніж довіку в соромі блукати.
  Ігор Климович.
  Ми схиляємо голови в пам'ять випускника нашої школи Сірченка Андрія Володимировича, волонтера, бійця добровольчого батальйону ОУН,який загинув узимку 2017 року під час виконання бойового завдання, захищаючи рідну землю, у селищі Кримське Луганської області.

 • Вітаємо захисників Вітчизни зі святом

  Розміщено адміністратором 20 жовтня 2017

  Історію сьогодні пишем ми…
  Історію, що творена в огні,
  Не на пожовклих сторінках архівів.
  Дякуємо за подвиг і вірність Україні бійцям добровольчих батальйонів, військовим Національної Гвардії та Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, волонтерам, зокрема батькам наших учнів і випускникам восьмої школи, які були і є учасниками неоголошеної війни на Сході України.

 • Урок безпеки

  Розміщено адміністратором 20 жовтня 2017

  Для учнів третіх класів ЗОШ № 8 краматорські рятувальники 12-ого Державного пожежно-рятувального загіну провели урок безпеки.

  Під час зустрічі школярам нагадали як правильно викликати пожежних, яку інформацію необхідно повідомити та що робити до приїзду вогнеборців. У діалозі з учнями рятувальники обговорили ситуацію «Що робити, якщо трапилася пожежа?».

  Приділили увагу і діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Фахівці акцентували увагу на тому, що вибухові речовини можуть бути замасковані під інший предмет або іграшку. Також гості наголосили, що при виявленні підозрілого предмету ні в якому разі не можна брати його в руки, а необхідно терміново зателефонувати за номером "101" або "102" та повідомити про знахідку дорослим.

 • Малі Олімпійські ігри

  Розміщено адміністратором 10 вересня 2017

  8 вересня ЗОШ № 8 святкує відкриття малих Олімпійських ігор 2017 року. Вітаємо всіх-всіх спортсменів, призерів та чемпіонів нашої школи! Ви найкращі!

 • До Дня Визволення Краматорська

  Розміщено адміністратором 10 вересня 2017

  6 вересня відзначається День Визволення Краматорська під час Другої Світової війни 1939-1945 р.р. У ЗОШ № 8 пройшла лінійка пам'яті для 5-11 класів. У початковій ланці класні керівники підготували тематичні класні години.

 • Вітаємо з ДНЕМ ЗНАНЬ!

  Розміщено адміністратором 4 вересня 2017

  1 вересня 2017 року ЗОШ № 8 гостинно вітала учнів, батьків, педагогів, прикордонників. Урочиста лінійка та квест «Школа – територія творчості» не залишили байдужими жодну дитину. Команди із задоволенням подорожували по різних станціях, на кожній із яких гравцям пропонували завдання, що містили інформацію про «родзинки» восьмої школи (модуль, газета, волонтер, зірка). 1 вересня – це справжнє свято свят, на якому дитячі очі були сповнені щастя, радості, жаги до перемоги!

 • Робосхід

  Розміщено адміністратором 4 вересня 2017

  4 червня 2017 року в Краматорську пройшов регіональний дитячий фестиваль «ROBOСХІД». Організатором фестивалю була Краматорська IT-компанія QuartSoft. На фестивалі команди школярів з різних міст Донецької області продемонстрували гостям заходу свої досягнення в робототехніці: з робофутболу, кегельрингу, слалому, робосумо.

  Адміністрація Краматорської ЗОШ № 8, тренери Боровик Людмила Андріївна та Грицай Світлана Миколаївна, батьки і діти дякують Кондратюку Сергію та Борисенко Марині за унікальну можливість позмагатись з командами-суперниками.

 • У ЗОШ № 8 відкрили пам'ятну дошку

  Розміщено адміністратором 4 вересня 2017

  Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні,
  Наче крапля роси, наче крик журавля - тільки мить…
  Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну… 
  25 травня 2017 року в Краматорській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 відбулось відкриття пам'ятної дошки Сірченкові Андрію Володимировичу («Примус»), випускнику школи 1990 року, волонтеру, бійцю добровольчого батальйону ОУН, який загинув під с.Кримське Луганської області 17-ого лютого 2017 р. Дякуємо за співпрацю й постійну допомогу Краматорській міській організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».