• Про вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу ЗОШ № 8

  Розміщено адміністратором 17 лютого 2018

 • Відновлення навчально-виховного процесу

  Розміщено адміністратором 9 лютого 2018

  Згідно рекомендації Донецького обласного лабораторного центра МОЗ та на виконання розпорядження міського голови учні 1-8 класів виходять на заняття 12 лютого (тиждень А).

 • Доброчинна сесія Зеленої школи

  Розміщено адміністратором 9 лютого 2018

  Вже завершується зимовий сезон, але ще так хочеться побачити зимові Карпати та отримати нові знання у Міжнародній зеленій школі. Не знаєте як встигнути ще покататися на санчатах у Карпатах? Для школярів із Краматорської школи № 8 це питання вже вирішене. Адже їм випала чудова нагода поїхати в Міжнародну зелену школу цілком безкоштовно.

  Школярі м. Рочестер (штат Нью-Йорк, США) разом з вчителем Eric Lewis зібрали благодійні кошти. І тепер школярі з іншого континента, діти з Краматорська, які знають, що таке війна, «Град», міни, поїдуть в Зелену школу. Дружба? Так! Сесія відбудеться з 12 по 20 лютого у с. Космач Косівського району Івано-Франківської області.

  Додаткова інформація про Міжнародну зелену школу на сайті http://openpolicy.org.ua/igs/.

 • Презентація онлайн-платформи BeSmart з підготовки до ЗНО

  Розміщено адміністратором 6 лютого 2018

  5 лютого наші учні взяли участь у презентації проекту Одеської обласної державної адміністрації BeSmart Всеукраїнський HUB «Успішне майбутнє України» — це онлайн-платформа з підготовки до складання ЗНО, що функціонує в форматі масових відкритих онлайн-курсів. Старшокласники з будь-якого куточка України, особливо з зони АТО чи окупованих територій, можуть самостійно підготуватися до оцінювання, використовуючи цей інструмент. На порталі представлено 14 курсів з різних предметів. Курси доступні в будь-який момент часу та з будь-якого пристрою (телефон, планшет, комп’ютер).

  Учні та адміністрація Краматорської ЗОШ № 8 щиро вдячні Одеській ОДА та голові Степанову Максиму Володимировичу за теплий прийом, гостинність, захоплюючу культурну програму, надану нам під час візиту до Києва.

 • День безпечного Інтернету

  Розміщено адміністратором 5 лютого 2018

  6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

 • УВАГА! Шановні учні та батьки!

  Розміщено адміністратором 2 лютого 2018

  У зв’язку з перевищенням епідпорогу згідно розпорядження міського голови карантин продовжено для учнів 1-8 класів по 09.02.2018 року. Завдання для учнів на цей період будуть розміщені на Платформі дистанційної освіти школи за посиланням http://distkramsch8.blogspot.nl/p/blog-page_8.html.

  Учні 9, 10 і 11 класів виходять на навчання в понеділок, 5 лютого (тиждень Б).

 • УВАГА!

  Розміщено адміністратором 2 лютого 2018

 • Пам'ятаємо героїв Крут

  Розміщено адміністратором 29 січня 2018

 • Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

  Розміщено адміністратором 27 січня 2018

  Цей день було обрано не випадково: саме 27 січня 1945 року було звільнено від фашистів найбільший з гітлерівських концтаборів - Освенцим, розташований в 70 кілометрах від Кракова. Всього у фашистських таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і мільйони людей інших національностей.

  Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр у Києві. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень жертв нацистів.

 • УВАГА! Шановні учні та батьки! (Оновлено)

  Розміщено адміністратором 25 січня 2018

  У зв’язку з перевищенням епідпорогу заняття 26.01.2018 не відновлюються! Згідно розпорядження міського голови карантин оголошено по 03.02.2018 року.

  Завдання для учнів на цей період будуть розміщені на Платформі дистанційної освіти школи за посиланням http://distkramsch8.blogspot.nl/p/blog-page_8.html.

 • Акція «Ланцюг єдності», присвячена Дню Соборності України

  Розміщено адміністратором 25 січня 2018