• ВІТАЄМО!

  Розміщено адміністратором 28 лютого 2018

  Альохін Микита та Шеколенко Анастасія (редакція шкільної газети Восьме диво світe) посіли третє місце у міському молодіжному фестивалі соціальної реклами. У ролику знімались Станіслав Савін (10-Б), учні 9-А класу, працювали декораторами учні 9-Б класу.

 • УВАГА! Шановні учні та батьки!

  Розміщено адміністратором 27 лютого 2018

  Завдання для учнів на період карантину будуть розміщені на Платформі дистанційної освіти школи за посиланням http://distkramsch8.blogspot.nl/p/blog-page_8.html.

 • Підтримайте громадський проект!

  Розміщено адміністратором 27 лютого 2018

  Шановні громадяни міста Краматорська! Давайте покажемо, що ми дружня громада, яка все зробить аби нашим дітям і всім, хто бажає займатися спортом, було де покращити своє здоров'я. Проголосуйте за громадський проект № 33 «Школа за здоровий спосіб життя».

 • Захоплююча подорож до Міжнародної Зеленої школи

  Розміщено адміністратором 27 лютого 2018

  Учні ЗОШ № 8 повернулися із захоплюючої подорожі до Міжнародної Зеленої школи (с. Космач Івано-Франківської області) із новими знаннями, позитивними емоціями та великою кількістю незабутніх вражень! У Зеленій школі з 12 по 20 лютого проходила благодійна сесія.

  Школярі побували в Києві, де відвідали НСК «Олімпійський», музей М. Булгакова та прогулялися Маріїнським парком. Викладачі Чернівецького та Прикарпатського державних університетів провели з учнями заняття з програмування, робототехніки, хімії та біохімії, цікаві екскурсії по вулицях Чернівців та Івано-Франківська. 

  У Зеленій школі наші діти потоваришували з учнями Очеретинського НВК та учасниками студії «Телевітамінка» з Тернополя. Разом вони дізналися про наукові відкриття відомого українського астрофізика Клима Чурюмова, чиє ім’я відтепер буде носити Зелена школа, відвідали інтегрований урок математики та природознавства в місцевій школі, музеї вівчарства, Олекси Довбуша, майстерні місцевого гончара та музичного майстра, знайомилися з гуцульськими традиціями, із задоволенням вчили народні гуцульські танці, співали ввечері під гітару, ліпили вареники та сирних коників, розписували писанки та створювали подарунки для волонтерки Корпусу Миру американки Джанін, проводили інтелектуальні бої, дебати та бої за снігові фортеці, каталися з гори, милувалися чудовими карпатськими краєвидами, знімали мультфільм з Оленою Мудрою, запускали дрон, проводили цікаві хімічні досліди разом з координатором Юлією Нікою, роздивлялися зірки та сузір’я на нічному карпатському небі, зустрічали світанок у горах, цілий день розмовляли англійською, проводили турніри із настільних ігор, дивилися документальне та художнє кіно, пили какао та вели задушевні розмови за вечірнім чаєм. 

  Учні нашої школи, їх батьки та вчителі щиро вдячні Ірині Анатоліївні Ждановій, Генеральному директору Фонду «Відкрита політика» за організацію благочинної сесії в Зеленій школі, чудових екскурсій різними містами України, координатору Юлії, усім волонтерам та викладачам, які працювали з дітьми, відкриваючи їм захоплюючий світ знань. Ми хочемо також передати наші вітання й нашу вдячність американським школярам та їх учителю Еріку Левісу, українським волонтерам і організаціям, пожертвами яких була підтримана ця сесія.

 • Конкурс серед школярів «Моє улюблене місто»

  Розміщено адміністратором 27 лютого 2018

  У лютому в Донбаській державній машинобудівній академії традиційно відбувся конкурс серед школярів «Моє улюблене місто». У ньому взяли участь учні міських загальноосвітніх шкіл № 3, 4, 8, 26, 32, 35, ЦВР і Лиманський НВК «гімназія - ЗОШ І ступеня». Організували та провели його вихованці гуртка «Радіожурналіст» Центру позашкільної роботи (керівник Ірина Олексіївна Іванова).

  Конкурс був приурочений до знаменних дат: 75-річчя з дня визволення міста під час Другої світової війни й до 150-річчя з дня утворення нашого міста. Конкурс проходив у ДДМА четвертий раз і складався з двох етапів - очного і заочного. У заочному етапі було дві номінації: «Репортаж» і «Фото».

  У номінації «Репортаж» необхідно було написати роботу про Краматорськ в художньо-публіцистичному стилі на тему «75 років тому ...». Переможницею в цій номінації стала Анастасія Шеколенко (10-Б клас, головний редактор шкільної газети «Восьме диво світу»).

  У номінації «Фото» були представлені роботи в жанрі «Стріт-фото» на тему «Моє улюблене місто». Школярі проявили максимум креативності та знайшли для своїх фотографій по-справжньому унікальні історичні місця в Краматорську. ІІ місце зайняв Микита Альохін (10-Б клас, фотокореспондент шкільної газети «Восьме диво світу»).

  Традиційно був проведений конкурс серед глядачів «Наші знамениті земляки». Учасники повинні були розповісти біографії видатних жителів Краматорська. Із цим завданням школярі впоралися на «відмінно», а кращим знавцям історії міста вручили подарунки - путівники по Краматорську. Серед них була учениця 8-А класу, кореспондент шкільної газети «Восьме диво світу» Софія Гапонова.

 • УВАГА! Шановні учні та батьки! (Оновлено)

  Розміщено адміністратором 22 лютого 2018

  У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації з ГРВІ та грипу серед дітей віком від 7 до 14 років та з метою попередження подальшого росту захворюваності призупинено навчально-виховний процес для учнів 1-8 класів з 23 лютого по 2 березня 2018 року (включно).

  Керуючись даними моніторингу захворюваності учнів 9-11 класів та на виконання розпорядження міського голови від 26.02.2018 № 19р. призупинено навчально-виховний процес у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах для учнів 9-11 класів з 27 лютого по 3 березня 2018 року (включно).

 • Програма обласного фестивалю "Кожна зірка має свій час"

  Розміщено адміністратором 21 лютого 2018

 • Підтримайте громадський проект!

  Розміщено адміністратором 18 лютого 2018

  Шановні громадяни міста Краматорська! Давайте покажемо, що ми дружня громада, яка все зробить аби нашим дітям і всім, хто бажає займатися спортом, було де покращити своє здоров'я. Проголосуйте за громадський проект № 33 «Школа за здоровий спосіб життя». Це відкритий спортивний майданчик на території нашої школи.

 • 16 лютого - Лінійка пам'яті

  Розміщено адміністратором 18 лютого 2018

  Вшановуємо пам'ять випускника школи Андрія Сірченка, бійця добровольчого батальйону ОУН, який загинув рік тому. Вічна пам'ять.